Privatumo politika

Kas yra slapukai?

Slapukas – tai mažas tekstinis failas, kurį interneto svetainė įrašo į jūsų kompiuterį arba mobilųjį prietaisą, kai jūs toje svetainėje apsilankote. Slapukai plačiai naudojami tam, kad interneto svetainės veiktų arba veiktų efektyviau, ir siekiant suteikti informacijos svetainės savininkams.

Kaip mes naudojame slapukus?

Savo svetainėse naudojame slapukus siekdami atpažinti unikalius naudotojus, bet išlaikyti jų anonimiškumą. Taip galime registruoti lankytojų skaičių ir matyti statistiką bei informaciją apie tai, kiek naudotojų lankosi mūsų svetainėse ir ką jie veikia. Statistinius duomenis naudojame tam, kad galėtume kuo geriau supaprastinti puslapį ir pateikti kuo aiškesnę ir labiausiai naudotojui pritaikytą informaciją.

Kaip valdyti slapukus?

Slapukus galite valdyti ir (arba) ištrinti pagal savo pageidavimus. Galite ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumoje naršyklių galite nustatyti, kad slapukai nebūtų įrašomi.

Slapukų valdymas jūsų naršyklėje

Daugumoje naršyklių galima:

• patikrinti, kokie slapukai yra įrašyti ir ištrinti atskirus slapukus;

• blokuoti trečiųjų šalių slapukus;

• blokuoti slapukus iš konkrečių interneto svetainių;

• blokuoti visų slapukų siuntimą;

• uždarant naršyklę ištrinti visus slapukus.

Jei pasirinkote ištrinti slapukus, nepamirškite, kad bus pašalintos ir visos nustatytos parinktys. Be to, visiškai užblokavus slapukus, daug interneto svetainių (įskaitant mūsų svetainę) neveiks tinkamai ir visiškai neveiks naršymas internetu. Dėl šių priežasčių nerekomenduojame išjungti slapukų, kai naudojatės mūsų internetine svetaine.