Dažniausiai užduodami klausimai

Maloniai Jūsų prašome pirmiausiai susipažinkite su Dažniausiai užduodamais klausimais. 99% atvejų nebūna pagrindo pildyti pretenzijos formą, todėl prašome gerbkite mūsų darbą.

Dažniausiai užduodami klausimai

Gavau KPMK neteisingai – ką man daryti?

Jei Jūs manote, kad kontrolinio patikrinimo mokesčio kvitas, buvo išrašytas neteisingai, prašome užpildyti „Pretenzijos formą“ šioje svetainėje.

Siekiant užtikrinti, tinkamą procesą, atsakymą gausite tik raštu 7 darbo dienų bėgyje.

Aš sumokėjau už automobilio stovėjimą, bet pamiršau parkavimo bilietą palikti automobilyje ir išsinešiau su savimi.

Vairuotojas įsigijęs bilietą jį turi palikti matomoje vietoje ant transporto priemonės prietaisų skydelio už priekinio stiklo, kad iš lauko būtų matoma visa biliete išspausdinta informacija. Jeigu patikrinimo metu kontrolierius nemato bilieto yra fiksuojamas taisyklių pažeidimas.

Palikau bilietą automobilyje, bet uždarant duris vėjas jį nupūtė.

Palikę bilietą automobilyje visada įsitikinkite, kad jis tinkamai padėtas ir iš lauko yra matoma visa biliete išspausdinta informacija. Jeigu patikrinimo metu kontrolierius nemato bilieto arba negali įskaityti biliete išspausdintos informacijos yra fiksuojamas taisyklių pažeidimas.

Aš sumokėjau SMS žinute SĮ “Susisiekimo paslaugos”, nes galvojau, kad tai Vilniaus miesto savivaldybės aikštelė.

B2B Park, UAB stovėjimo aikštelės yra privačios ir tose aikštelėse mokėti SMS žinute yra galimybė siunčiant pranešimą numeriu 1332 „ON [zona] [valstybinis nr.]“. Taip pat galite atsiskaityti „Mokis“ išmaniąja programėle arba grynaisiais pinigais mokant į mokėjimo aparatą, esantį automobilių stovėjimo aikštelėje. Apie tai, automobilio vairuotojas yra informuojamas prieš įvažiuojant į stovėjimo aikštelę stenduose “Informacija klientams” ir informaciniuose lapeliuose ant mokėjimo automatų.

Aš turėjau SĮ “Susisiekimo paslaugos” dar galiojantį stovėjimo bilietą ir galvojau, kad jis galioja ir šioje aikštelėje.

B2B Park, UAB stovėjimo aikštelės yra privačios ir jose negalioja SĮ “Susisiekimo paslaugos” apmokėjimo bilietas.

Aš daviau savo automobilį vairuoti draugui. Kvitas buvo išrašytas ne man, o jam. Ką man daryti?

Stovėjimo aikštelės taisyklių 11 punktas nurodo, kad už mokesčio sumokėjimą yra atsakingas transporto priemonės savininkas, išskyrus atvejus, jei jis įrodo, kad transporto priemonę aikštelėje pastatė kitas asmuo. Jeigu transporto priemonės savininkas nori įrodyti, jog ne jis stovėjimo aikštelėje pastatė automobilį, tuomet turi atvykti į B2B Park, UAB buveinę, adr. Verkių g. 30B, Vilnius (3 aukštas), su asmens tapatybės dokumentu ir nurodyti automobilio naudotojo duomenis.

Nemačiau kelio ženklų, kad stovėjimas yra mokamas.

B2B Park, UAB automobilių stovėjimo aikštelės yra paženklintos KET ženklais. Visų ženklų, nurodančių, kad automobilių stovėjimas yra mokamas, pastatymas (vieta, dydis, pasukimo kampas ir t.t.) yra suderintas su Kelių policija. Asmuo, vairuojantis automobilį KET ženklų nematyti negali. Su mūsų aikštelėse esančiais KET ženklais galima susipažinti paspaudus nuorodą žemiau. Aikštelių KET ženklai

Aš turiu neįgaliojo pažymėjimą/neįgaliųjų asmenų statymo kortelę. Ar turiu mokėti už stovėjimą?

Įmonės B2B Park, UAB administruojamose stovėjimo aikštelėse neįgaliesiems lengvatos netaikomos. Stovėjimas yra mokamas.

Ar apmokant KPMK yra taikomos lengvatos studentams ar pensininkams?

Lengvatos netaikomos.

Kas atsitiks, jei aš nesumokėsiu KPMK?

Jei už KPMK nebus sumokėta laiku, skolos išieškojimas bus pavestas skolų išieškojimo įmonei.

Ketinau sumokėti, tačiau neveikė bilietų automatas.

Sugedus bilietų automatui, turite pranešti tel. nr. 864731105

Sustojau tik kelioms minutėms ir buvo išrašytas KPMK.

Palikus automobilį B2B Park, UAB mokamoje stovėjimo vietoje reikia nedelsiant sumokėti už automobilio stovėjimą į stovėjimo aikštelėje esantį mokėjimo automatą.

Per kiek laiko reikia apmokėti gautą kontrolinio patikrinimo mokesčio kvitą?

Kvite nurodytą mokestį už paslaugas ir kompensaciją už įsipareigojimų nevykdymą privaloma sumokėti ne vėliau kaip per 72 (septyniasdešimt dvi) valandas nuo kontrolinio patikrinimo mokesčio kvito išrašymo dienos pabaigos naudojantis elektroninės prekybos paslaugomis www.kvitas.b2bpark.lt.

Kodėl nėra skelbiamas įmonės atsiskaitomosios banko sąskaitos numeris kontrolinio patikrinimo mokesčio kvito apmokėjimui?

Banko sąskaita nėra skelbiama siekiant išvengti nesusipratimų, kai vairuotojai, atlikdami mokėjimo pavedimus tiesiogiai į banko sąskaitą, nenurodo arba netiksliai nurodo reikiamus duomenis mokėjimo priskyrimui. Mokėjimus naudojantis elektroninės bankininkystės sistema galima atlikti per tinklapį www.kvitas.b2bpark.lt. Mokėjimus grynaisiais pinigais galima atlikti visuose Perlo terminaluose.

Ar gautas kontrolinio patikrinimo mokesčio kvitas yra administracinė bauda?

Administracinių baudų B2B Park, UAB nerenka. Jūsų įsiskolinimo UAB „B2B Park“ pagrindas – vengimas atsiskaityti už paslaugas, suteiktas pagal civilinę sutartį.

Susipažinau, noriu pildyti pretenziją